Nasz ogród powinien dostarczyć nam pozytywnej energii.

Kratki trawnikowe są wspaniałym, o wiele bardziej ekologicznym zamiennikiem kostki brukowej. Często zrobione z tworzywa sztucznego, co powoduje, że są dużo bardziej odporniejsze na czynniki pogodowe. Kratki te mają otwory w różnych kształtach, często okrągłe, kwadratowe lub na bazie heksagonu. Taka kratka trawnikowa zapewnia znakomitą przepuszczalność wody, a co równie ważne, montaż tego typu kratek jest banalnie łatwy i nie wymaga ponoszenia jakiś dużych kosztów. Nasz ogród powinien dostarczać nam mnóstwo pozytywnej energii a także pozwalać na chwile wypoczynku.

W czasie okresu letniego, w momencie gdy dużą część swojego czasu przesiadujemy na podwórku, należy o niego należycie zadbać. Uroku naszemu ogrodowi z pewnością dodadzą ogrodowe fontanny. Są wspaniałym dodatkiem, dodają charakteru przestrzeni a także sprawiają że każdy ogród staje się szczególny. Fontanny ogrodowe znaleźć możemy w różnych kształtach i są opracowane z różnorakich materiałów zależnie od potrzeb klienta.

Efekty wizualne potrafią rzeczywiście czarować! Dzięki konstrukcji przypominającej plaster miodu, kratki parkingowe są bardziej odporniejsze na różnego typu obciążenia. To właśnie dzięki temu ten o wiele tańszy oraz bardziej ekologiczny zamiennik kostki brukowej czy asfaltu jest aż tak opłacalny. Świetnie nadaje się pod nawierzchnię parkingową. Umożliwia swobodny przepływ wód opadowych. Kratki parkingowe nie zmieniają kształtów pod wpływem działania temperatury a oprócz tego nie ulegają korozji co sprawia, że są tanie w eksploatacji.

Autor: eko bord